poniedziałek, październik 22, 2018
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

Bezpłatne szkolenie dotyczące "Animacji działań kulturalnych"

Animacji działań kulturalnych

W związku z realizacją Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Dolina Pilicy na lata 2014-2020, a co za tym idzie zamiarem realizacji Planu komunikacji, w tym działań z zakresu "Szkolenia
i Aktywizacja”, zachęcamy do zgłaszania się na bezpłatne szkolenie dotyczące "Animacji działań kulturalnych".

Termin i miejsce realizacji szkolenia:

  • 25-26.10.2018 w godz. 9.00 – 15.00
    Regionalne Centrum Kultury w Drzewicy
    ul. Stawowa 27A
    26-340 Drzewica

Cel komunikacji: Wsparcie potencjalnych beneficjentów w zakresie doskonalenia umiejętności przygotowania wniosków aplikacyjnych, realizacji projektów oraz pomoc przy realizowaniu ich.


Cel szkolenia: Podniesienie wiedzy i umiejętności uczestników szkolenia w zakresie rozpoznawania
i wykorzystywania potencjału środowiska lokalnego oraz technik i metod pracy animatora.


Dla kogo: Szkolenia jest adresowane do mieszkańców z obszaru Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenia Dolina Pilicy będących liderami animacji społeczno-kulturalnej w tym m.in.: przedstawicieli organizacji pozarządowych, pracowników zajęć w obiektach publicznych oraz pasjonatów animacji, którzy chcą wzbogacić swoją wiedzę na temat roli nowoczesnego animatora kultury w lokalnej społeczności.

Ze względów formalnych, w przypadku zainteresowania naszą ofertą, prosimy o pisemne zgłoszenia na dołączonym do niniejszego pisma formularzu w nieprzekraczalnym terminie do dnia 16 października 2018 roku na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., bądź złożenie bezpośrednio w biurze LGD: św. Antoniego 55, 97-200 Tomaszów Mazowiecki.

Programy szkoleń oraz formularze dostępne są na stronie internetowej www.dolinapilicy.pl

 

Do pobrania:

program szkolenia

formularz zgłoszeniowy

http://przedborz.pl/pliki/images/stories/Aktualnosci/2018/aktualnosci/Program%20szkolenia%20Animacja%20dzia%C5%82a%C5%84%20kulturalnych%2025-26.10.2018.pdf

Nabór wniosków w ramach Programu priorytetowego Czyste Powietrze

W związku z przyjęciem przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Programu priorytetowego Czyste Powietrze (dalej: Program) ogłasza się nabór wniosków o dofinansowanie w ramach ww Programu.

Wnioski należy składać w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, w terminie od 19 września 2018 r. do 30 czerwca 2027 r. do godz. 24.00.

Więcej informacji na stronie internetowej www.wfosigw.lodz.pl  w zakładce Czyste Powietrze.

Zainteresowani mogą zgłaszać się do Urzędu Miejskiego w Przedborzu pokój nr 7 w godz. pracy urzędu celem uzyskania niezbędnych informacji do złożenia wniosku.

Do pobrania:

treść ogłoszenia

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

kalejdoskop

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem