poniedziałek, maj 25, 2020
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

Miejska Biblioteka Publiczna im. M. Konopnickiej w Przedborzu serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w warsztatach w ramach projektu "Aktywna Integracja w gminie Przedbórz".
Na warsztatach  wspólnie wypracowujemy pomysły na działania w Przedborzu, będzie można nauczyć się jak skutecznie działać, jak profesjonalnie prowadzić stowarzyszenie, a także  jak działać projektem.

Cykl warsztatów przeprowadzony będzie przez specjalistów z Centrum OPUS w Łodzi.
Zapewniamy materiały i wyżywienie podczas warsztatów.
Liczba miejsc jest ograniczona, formularze zgłoszeniowe można wypełniać i składać w siedzibie Biblioteki w Przedborzu, ul. Mostowa 29  do dnia 29 października 2008 r.
Wszelkie pytania prosimy kierować do koordynatora projektu pani Joanny Będkowskiej  telefon (044) 781-22-43 lub email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

up
Instytucja Pośrednicząca 2 stopnia

kapitalefsue

Projekt "Aktywna integracja w gminie Przedbórz" współfinansowany przez Unię Europejską  ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 7.3 Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

Transmisja obrad Rady Miejskiej

Rozkład jazdy autobusów

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

 

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Zuzowy w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie terenu przy budynku zaadaptowanym na pomieszczenia służące do wypoczynku i rekreacji w miejscowości Nosalewice w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie placu zabaw dla dzieci i młodzieży na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w miejscowości Góry Mokre”

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

 

 

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem