niedziela, maj 31, 2020
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

 

IMG_0054mW niedzielę 25 stycznia w Miejskim Domu Kultury odbył się koncert kolęd zatytułowany „Kolędujmy bracia razem”.  Młodzież ze Szkolnego Klubu Europejskiego, która była organizatorem spotkania, przypomniała genezę oraz okoliczności powstania najpopularniejszych kolęd. Wszyscy obecni tego dnia w Miejskim Domu Kultury mogli posłuchać wykonania najstarszych kolęd w języku, w którym one powstawały. Koncert Kolęd przygotowany pod kierownictwem pani Sylwii Prymus pozwolił nam jeszcze raz poczuć magię Świąt Bożego Narodzenia.

 

Autor: MDK

 

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

Transmisja obrad Rady Miejskiej

Rozkład jazdy autobusów

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

 

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Zuzowy w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie terenu przy budynku zaadaptowanym na pomieszczenia służące do wypoczynku i rekreacji w miejscowości Nosalewice w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie placu zabaw dla dzieci i młodzieży na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w miejscowości Góry Mokre”

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

 

 

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem