niedziela, maj 31, 2020
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

 

logo.ppwowUrząd Miejski w Przedborzu informuje o ogłoszeniu konkursu na realizację niżej określonych usług na terenie Gminy Przedbórz w ramach Programu Integracji Społecznej. Gmina Przedbórz przewiduje spójny projekt skierowany do ogółu społeczeństwa z podziałem na poszczególne części:

 

1) Dzieci i młodzież – zajęcia pozalekcyjne wyrównawcze, sportowe i koła zainteresowań przy szkole, zajęcia opiekuńczo – dydaktyczne realizowane przy świetlicach: integracyjnej w Przedborzu i środowiskowej w Górach Mokrych. Ponadto zajęcia rozwijające zdolności oraz integrujące młodzież – koła i kluby pozaszkolne, wyjazdy, wolontariat.

2) Osoby starsze – rozwój form aktywizacji seniorów oraz integracja międzypokoleniowa – kluby, wyjazdy, kursy, Klub seniora oraz wolontariat.

3) Społeczność (dzieci i młodzież, osoby starsze, rodziny, a także osoby niepełnosprawne) – integracja społeczna na wielu poziomach, wspólne przedsięwzięcia różnych organizacji, imprezy sportowe, imprezy o zasięgu lokalnym, rozwój wolontariatu oraz zajęcia klubowe na rzecz różnych grup społecznych i zajęcia opiekuńczo – integracyjne dla osób niepełnosprawnych organizowane przy świetlicy integracyjnej w Przedborzu.

 

Szczegółowe informacje w załącznikach poniżej oraz na stronie internetowej: http://www.przedborz.bipst.pl/index.php?grupa=1052

 

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT

Formularz Oferty

Wzór Umowy/Porozumienia

Wzór Sprawozdania

Kwestionariusz niezależności

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

Transmisja obrad Rady Miejskiej

Rozkład jazdy autobusów

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

 

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Zuzowy w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie terenu przy budynku zaadaptowanym na pomieszczenia służące do wypoczynku i rekreacji w miejscowości Nosalewice w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie placu zabaw dla dzieci i młodzieży na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w miejscowości Góry Mokre”

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

 

 

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem