niedziela, czerwiec 16, 2019
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

W związku z zaawansowaniem prac projektowych związanych z budową kanalizacji sanitarnej w ul. Koneckiej i w ul. Kieleckiej serdecznie zapraszam na spotkania informacyjne.

W spotkaniach wezmą udział projektanci sieci kanalizacji sanitarnej, co umożliwi uzyskanie odpowiedzi na wszelkie pytania związane z budową. Dodatkowo możliwe będzie zapoznanie się z wykazem nieruchomości dla których przewidziano wykonanie odejść w kierunku posesji i budynków celem podłączenia do kanalizacji sanitarnej.

Spotkanie związane z budową kanalizacji sanitarnej w ul. Koneckiej odbędzie się w dniu 12 lutego (czwartek) o godzinie 18.00, natomiast spotkanie związane z budową kanalizacji sanitarnej w ul. Kieleckiej odbędzie się w dniu 16 lutego (poniedziałek) o godzinie 18.00 w Sali Posiedzeń Urzędu Miejskiego w Przedborzu.

 

Burmistrz Miasta Przedborza

mgr inż. Miłosz Naczyński

 

Zaproszenie ul. Konecka

Zaproszenie ul. Kielecka

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem