poniedziałek, maj 25, 2020
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

Miejski Dom Kultury w Przedborzu, Towarzystwo im. Marii Konopnickiej w Górach Mokrych i Urząd Miejski w Przedborzu zapraszają na XVII Ogólnopolski Festiwal Piosenki i Pieśni o Ojczyźnie, który odbędzie się 9 listopada 2008r. /niedziela/ godz. 10.00 w Miejskim Domu Kultury.

W festiwalu może brać udział młodzież: szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych. Celem przeglądu jest popularyzacja piosenek i pieśni, których tematyka wiąże się z 0jczyzną. Wykonawcy mogą prezentować utwory znane oraz własne napisane i skomponowane na konkurs. W festiwalu mogą wystąpić nie tylko soliści, ale również duety oraz zespoły. Każdy uczestnik prezentuje 2 piosenki lub pieśni. Zgłoszenia należy przesłać do 6 XI 2008r. na adres:
Miejski Dom Kultury
ul. Rynek 15

97-570 Przedbórz

 

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

Transmisja obrad Rady Miejskiej

Rozkład jazdy autobusów

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

 

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Zuzowy w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie terenu przy budynku zaadaptowanym na pomieszczenia służące do wypoczynku i rekreacji w miejscowości Nosalewice w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie placu zabaw dla dzieci i młodzieży na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w miejscowości Góry Mokre”

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

 

 

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem