niedziela, maj 31, 2020
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

W związku z utrzymującymi się intensywnymi opadami śniegu i niekorzystnymi w tym zakresie prognozami na najbliższe dni, przypomina się o obowiązku usuwania śniegu z budynków o płaskiej konstrukcji dachów.

Przypominamy, że zgodnie z rozporządzeniem porządkowym nr 13/06 Wojewody Łódzkiego już 20 cm zalegającej pokrywy śniegu lub lodu na dachu budynku obliguje zarządców i właścicieli nieruchomości do jego usuwania. Zalegający śnieg może doprowadzić do uszkodzenia konstrukcji dachu i w rezultacie doprowadzić do katastrofy budowlanej. Niedopełnienie tego obowiązku zagrożone jest kara grzywny.

Jednocześnie przypomina się, że na właścicielu posesji ciąży obowiązek odśnieżania przylegającego do niej chodnika.

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

Transmisja obrad Rady Miejskiej

Rozkład jazdy autobusów

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

 

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Zuzowy w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie terenu przy budynku zaadaptowanym na pomieszczenia służące do wypoczynku i rekreacji w miejscowości Nosalewice w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie placu zabaw dla dzieci i młodzieży na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w miejscowości Góry Mokre”

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

 

 

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem