niedziela, wrzesień 15, 2019
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

 

sdsJuż od kilku miesięcy funkcjonuje Środowiskowy Dom Samopomocy w Gaju dla osób z zaburzeniami psychicznymi. W styczniu br. odbyło się uroczyste otwarcie, w którym uczestniczyły lokalne władze i zaproszeni goście. Zarówno uczestnicy zajęć w ŚDS jak i kadra tam zatrudniona wykazali się już nie małym dorobkiem. Lokalna telewizja oraz gazety z dużym zainteresowaniem obserwują działalność ponieważ jest to pierwsza tego typu placówka w powiecie radomszczańskim.

Dom przeznaczony jest dla 30 osób z lekką dysfunkcją psychiczną. Zajęcia wspierająco-rehabilitacyjne organizują terapeuci zatrudnieni na umowę o pracę. Uczestnicy zajęć skierowani do ŚDS w Gaju decyzją administracyjną wydaną przez Kierownika MGOPS w Przedborzu mają zapewniony bezpłatny posiłek, możliwość skorzystania z porady psychologa i psychiatry. Ciekawe zajęcia, miła atmosfera i przyjazna kadra to charakteryzuje nowo otwartą placówkę. Ci, którzy już tam są mówią o niej: ”nasz dom”.

 

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Zuzowy w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie terenu przy budynku zaadaptowanym na pomieszczenia służące do wypoczynku i rekreacji w miejscowości Nosalewice w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie placu zabaw dla dzieci i młodzieży na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w miejscowości Góry Mokre”

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

 

 

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem