niedziela, wrzesień 15, 2019
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

Już po raz drugi w Miejskim Domu Kultury w Przedborzu odbędzie się Konkurs Ortograficzny "Dyktando 2008." Konkurs ma zasięg gminny i adresowany jest do dzieci młodzieży w wieku szkolnym. Eliminacje do konkursu odbywać się będą w szkołach znajdujących się na terenie gminy Przedbórz do 31 października. Wtedy również mija termin zgłaszania uczestników konkursu. Najlepsi spotkają się 4 listopada w Miejskim Domu Kultury w Przedborzu. Konkurs odbywał się będzie w czterech kategoriach wiekowych: SP kl.III-IV, SP kl.V-VI, młodzież gimnazjalna oraz szkoła średnia. Dokładne informacje dotyczące konkursu znajdują się w regulaminie konkursu. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Serdecznie zapraszamy!


Regulamin

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Zuzowy w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie terenu przy budynku zaadaptowanym na pomieszczenia służące do wypoczynku i rekreacji w miejscowości Nosalewice w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie placu zabaw dla dzieci i młodzieży na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w miejscowości Góry Mokre”

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

 

 

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem