sobota, grudzień 07, 2019
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

P5090184m

 

Pomimo niesprzyjających warunków pogodowych w dniu 11.05.2009 roku odbyło się uroczyste otwarcie kompleksu boisk wielofunkcyjnych wybudowanych w ramach rządowego programu pn. „Moje boisko – Orlik 2012”, które rozpoczęło się finałem turnieju drużyn podwórkowych. Na otwarcie przedborskiego boiska przybyli: Minister Sportu i Turystyki – Mirosław Drzewiecki, Dyrektor Departamentu Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki w Urzędzie Marszałkowskim w Łodzi - Ryszard Kaliński, Dyrektor Wydziału Zarządzania Funduszami Europejskimi w Urzędzie Wojewódzkim w Łodzi -Tomasz Ciszewski , Wiceprezydenci Miasta Radomska Paweł Rorat, Robert Zakrzewski, Posłowie na Sejm Krzysztof Maciejewski, Jacek Zacharewicz, Przewodniczący Rady Powiatu Radomszczańskiego – Jakub Jędrzejczak, Paweł Krzywański – Prezes Polskiego Związku Karate Tradycyjnego w Łodzi oraz przedstawiciele, prezesi firmy Hydromel – Prezes Zarządu Stefan Lorenc ,Różycki Grzegorz, Marek Dziuba – piłkarz, olimpijczyk z 1982 roku, a także Edward Potok – Prezes Łódzkiego Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Na początku uroczystości głos zabrał Minister Mirosław Drzewiecki, który zdefiniował potrzebę budowy Orlików , następnie kilka słów należało do Ryszarda Kalińskiego, po czym Burmistrz Miasta Przedborza  Miłosz Naczyński powitał zaproszonych gości i mieszkańców.

Na znak oficjalnego otwarcia Mirosław Drzewiecki przeciął wstęgę po czym oddał kilka celnych strzałów na bramkę ku uciesze zgromadzonych, następnie wręczył puchary i dyplomy drużynom biorącym udział w turnieju.

Na zakończenie uroczystości zaproszeni goście zostali poczęstowani naszym tradycyjnym specjałem, którym jest kugiel.

 

 

Tekst: A.A.

 

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Zuzowy w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie terenu przy budynku zaadaptowanym na pomieszczenia służące do wypoczynku i rekreacji w miejscowości Nosalewice w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie placu zabaw dla dzieci i młodzieży na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w miejscowości Góry Mokre”

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

 

 

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem