niedziela, maj 31, 2020
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

 

Dnia 12.05.2009r. odbyło się uroczyste odsłonięcie odrestaurowanego pomnika poświęconego odzyskaniu przez Polskę niepodległości, w 74 rocznicę śmierci Marszałka Józefa Piłsudskiego. W uroczystości odsłonięcia udział wzięli: Senator Wiesław Dobkowski, Poseł Janusz Wojciechowski, Poseł Krzysztof Maciejewski, Poseł Marek Matuszewski, Wicewojewoda województwa łódzkiego Krystyna Ozga oraz Starosta i Wicestarosta Radomszczański Mieczysław Zyskowski i Jerzy Kaczmarek.

 

Po odprawieniu Mszy Św. za Ojczyznę, w towarzystwie orkiestry uczestnicy udali się pod pomnik gdzie po odsłonięciu i poświęceniu przez księdza kanonika Stanisława Szczypiora i salwie honorowej wykonanej przez drużynę strzelców pod dowództwem Marka Polinceusza wystąpiła z częścią artystyczną młodzież gimnazjalna. Na zakończenie Burmistrz podziękował wszystkim uczestnikom za udział w uroczystości.

Tekst: W.K.

 

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

Transmisja obrad Rady Miejskiej

Rozkład jazdy autobusów

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

 

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Zuzowy w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie terenu przy budynku zaadaptowanym na pomieszczenia służące do wypoczynku i rekreacji w miejscowości Nosalewice w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie placu zabaw dla dzieci i młodzieży na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w miejscowości Góry Mokre”

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

 

 

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem