środa, październik 23, 2019
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

20081027_SzefczykW piątek 24 października już od wczesnych godzin rannych do Miejskiego Domu Kultury przyjeżdżały grupy przedszkolaków i dzieci z młodszych klas szkoły podstawowej z sąsiadujących gmin. Przyczyną odwiedzin była wizyta Grupy Teatralnej z Warszawy . Aktorzy zaprezentowali na scenie znaną i lubianą przez dzieci bajkę Janiny Porazińskiej pt.: "Szewczyk Dratewka" Zainteresowanie było tak wielkie, że widowisko wystawiane było trzy razy. Spektakl teatralny wzbogacony elementami zabawy został entuzjastycznie przyjęty przez maluchy, które bardzo szybko się zaaklimatyzowały w nowym miejscu i ochoczo przyłączyły do zabawy. Okrzyki radości, piosenki, gromkie brawa i głośny śpiew najmłodszych rozbrzmiewał w MDK do wczesnych godzin popołudniowych. Sądząc po uśmiechniętych i rozentuzjazmowanych twarzach wychodzących z sali widowiskowej gości, na długo pozostanie on w ich pamięci a poznane podczas spektaklu piosenki rozbrzmiewać będą w sąsiednich przedszkolach.

autor: MDK

 

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Zuzowy w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie terenu przy budynku zaadaptowanym na pomieszczenia służące do wypoczynku i rekreacji w miejscowości Nosalewice w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie placu zabaw dla dzieci i młodzieży na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w miejscowości Góry Mokre”

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

 

 

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem