czwartek, lipiec 02, 2020
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

 

W trakcie minionego weekendu 27-28 czerwca w mieście odbyły Dni Przedborza połączone z Piknikiem Zdrowotnym. Nie zabrakło koncertów muzycznych w wykonaniu Tomka Makowieckiego z zespołem, Los Bomberos, An Dreo & Kariny, wystaw, konkursów i pokazów m.in. pięciokrotnego Mistrza Świata Strongman Mariusza Pudzianowskiego oraz Bractwa Rycerskiego Nowa Dęba. Nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych. Tegoroczne święto Przedborza zgromadziło rzeszę społeczeństwa z miasta i okolic, a proponowane imprezy spotkały się z aplauzem publiczności. Burmistrz Miasta Przedborza Miłosz Naczyński dziękuje wszystkim mieszkańcom i gościom za udział w dwudniowym święcie Przedborza.
Poniżej przedstawiamy fotogalerię z 2-dniowej imprezy.

 

 

Tekst: P.M.

 

Sobota - 27.06.2009 r.:

 

 

Niedziela - 28.06.2009 r.:

 

 

For. P. Grabalskiego:

 

 

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

Transmisja obrad Rady Miejskiej

Rozkład jazdy autobusów

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

 

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Zuzowy w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie terenu przy budynku zaadaptowanym na pomieszczenia służące do wypoczynku i rekreacji w miejscowości Nosalewice w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie placu zabaw dla dzieci i młodzieży na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w miejscowości Góry Mokre”

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

 

 

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem