środa, czerwiec 20, 2018
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

W minioną niedzielę nad przedborskim zalewem odbył się kolejny już piknik sportowo – rekreacyjny. Główny konkurs to turniej piłki plażowej o puchar Burmistrza Miasta Przedborza oraz inne konkurencje sportowe.

Piknik rozpoczął się o godzinie 11.00 Turniejem Piłki Plażowej o Puchar Burmistrza Miasta Przedborza. Zawody rozegrano w czterech kategoriach. Najlepszymi zawodnikami zostali: w kategorii Kobiety OPEN: Anna Gorzędowska i Klaudia Szumacher, Młodzież do 16 lat: Kacper Brodzik i Mateusz Łoś, 16 - 25 lat: Kamil Jędrych i Tomasz Strączyński, Panowie 25+: Przemysław Orzechowski i Grzegorz Górski. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również konkursy na najszybszy zjazd ze zjeżdżalni, który został przeprowadzony w różnych kategoriach wiekowych oraz zawody w mini golfa. Wszystkim zwycięzcom puchary, dyplomy i nagrody wręczył Burmistrz Miasta Pan Miłosz Naczyński. Nie zabrakło zaplecza gastronomicznego, gdzie można było posilić się kiełbaską z grilla czy posmakować naszej potrawy regionalnej jaką jest przedborski kugiel.  

Na osoby, które chcą odwiedzić zalew w Przedborzu czeka mnóstwo atrakcji, nie tylko podczas pikników sportowo – rekreacyjnych. Plażowicze, oprócz kąpieliska i piaszczystej plaży, mogą skorzystać każdego dnia z boisk do siatkówki, piłki nożnej, koszykówki i tenisa ziemnego. Mogą też skorzystać ze skateparku, ścianki wspinaczkowej, zaplecza sanitarnego, pola caravaningowego i namiotowego, miejsc przygotowanych specjalnie na ogniska, altan, pola do mini golfa. Plusem jest też możliwość wypożyczenia pływającego sprzętu wodnego: kajaków i rowerów wodnych oraz możliwość wędkowania.

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

kalejdoskop

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem