poniedziałek, grudzień 10, 2018
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Przedborzu i Filia Biblioteczna w Górach Mokrych serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych na Narodowe Czytanie, podczas którego wspólnie zostaną odczytane fragmenty powieści „Wesele” Stanisława Wyspiańskiego.

Wszyscy uczestnicy Narodowego Czytania, którzy przyniosą ze sobą na spotkanie swoje egzemplarze powieści „Wesele”, otrzymają umieszczoną w nich pamiątkową pieczęć akcji. Narodowe Czytanie organizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Przedborzu odbędzie się w dniu 14 września 2017 roku (czwartek) od godziny 17.00 w budynku przy ul. Mostowej 37B w Przedborzu. W Bibliotece w Górach Mokrych Narodowe Czytanie odbędzie się w dniu 7 września 2017 roku (czwartek) od godziny 11.00 w budynku biblioteki. Wszystkich chętnych zapraszamy do wspólnego czytania. Wstęp wolny. Narodowe Czytanie odbywa się pod Patronatem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

baner poziomy

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

kalejdoskop

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem