czwartek, marzec 21, 2019
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

Burmistrz Miasta Przedborza informuje o możliwości ubiegania się przez producentów rolnych o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej w 2018 r.
Wnioski należy składać:
• w terminie od 1 sierpnia 2018 r. do 31 sierpnia 2018 r., wraz z fakturami VAT stanowiącymi dowód zakupu oleju napędowego w okresie od 1 lutego 2018 r. do 31 lipca 2018 r.
Do wniosku należy dołączyć również kserokopię aktualnego nakazu płatniczego i /lub innych dokumentów (np. umowy dzierżawy) dla potwierdzenia deklarowanej powierzchni użytków rolnych wykorzystywanych do produkcji rolnej.

Limit zwrotu podatku w 2018 r. wynosi 86,00 zł x ilość ha użytków rolnych.

Wypłata zwrotu podatku akcyzowego nastąpi w terminie:
• 1 -31 października 2018 r. gotówką w kasie Urzędu Miejskiego w Przedborzu lub przelewem na rachunek bankowy podany we wniosku.

Do pobrania:

wniosek o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem