środa, lipiec 24, 2019
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

W ramach tegorocznej 18- tej Ogólnopolskiej Kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł” uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursach: literacko-plastycznym „Autoportret” oraz literackim „Napisz do nas list”. Spośród kilku tysięcy prac, które napłynęły do organizatorów znalazło się 6 osób  z naszej szkoły , które zostały nagrodzone: wyróżnienie: (nagrody książkowe i dyplomy) Izabela Lappe, Julia Obarzanek, Alicja Kozieł, Klaudia Wicik, Karolina Zbysz.

W gronie laureatów – I nagrodę zdobyła Magdalena Grzegorczyk klasa 3 b gimnazjum.

23 października 2018r. Magdalena Grzegorczyk wraz z mamą, pani dyrektor Grażyna Strojkowska i pani pedagog Ilona Majkowska uczestniczyły w uroczystości finałowej Ogólnopolskiej Kampanii zorganizowanej w Centrum Olimpijskim w Warszawie przy Wybrzeżu Gdyńskim 4. Podczas Finału każdy laureat otrzymał atrakcyjne nagrody – Magdalena Grzegorczyk otrzymała bezprzewodowy zestaw muzyczny z technologią bluetooth oraz książkę Jakuba Porady z autografem autora pt.: „Porada na Europę- Tanie Podróżowanie”. Mieliśmy możliwość zwiedzenia Muzeum Olimpijskiego znajdującego się w Centrum Olimpijskim.

Jesteśmy dumni z naszych nagrodzonych uczniów i laureata.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w następnych konkursach Kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł 2019”

Koordynator – Ilona Majkowska

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem