czwartek, maj 28, 2020
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

mikolajki096 grudnia to wyjątkowy dzień, szczególnie dla najmłodszych. Wtedy to znajdują pod poduszką niespodziankę od św. Mikołaja. Także Miejski Dom Kultury w Przedborzu przygotował z okazji mikołajek niespodziankę dla naszych milusińskich. O godz. 16.00 przyjechała grupa artystów z Krakowa, która zaprezentowała na scenie przedstawienie pt. „Kot w butach”. Widownię wypełniły po brzegi nie tylko dzieci wraz z rodzicami, ale także dorośli mieszkańcy Przedborza i okolic. Dodatkową atrakcją były liczne gry i zabawy, w których mogły brać udział nie tylko dzieci, ale również ich rodzice. Ku uciesze naszych milusińskich dorośli bardzo chętnie brali udział w konkursach. Dzieci wykazywały się znajomością powiedzeń, natomiast rodzice znajomością muzyki ze znanych seriali. Uczestnicy w nagrodę otrzymywali słodycze, gry planszowe oraz filmy DVD. Oczywiście w tak wyjątkowy dzień nie mogło zabraknąć najważniejszej osoby, a mianowicie św. Mikołaja, który obdarował wszystkich cukierkami, co było miłym akcentem na zakończenie mikołajek w Miejskim Domu Kultury.

Tekst: MDK

 

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

Transmisja obrad Rady Miejskiej

Rozkład jazdy autobusów

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

 

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Zuzowy w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie terenu przy budynku zaadaptowanym na pomieszczenia służące do wypoczynku i rekreacji w miejscowości Nosalewice w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie placu zabaw dla dzieci i młodzieży na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w miejscowości Góry Mokre”

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

 

 

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem