środa, październik 23, 2019
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

W dniach 7-8 listopada 2009 r. w Przedborzu i Górach Mokrych odbył się kolejny XIX Ogólnopolski Konkurs Piosenki Ekologicznej, połączony z prelekcjami poświęconymi ekologii, ochronie przyrody oraz turystyce. Tegorocznym prelegentem był nasz znany Rodak prof. dr Zygmunt Wnuk. Tematyka tekstów wykonywanych przez tegorocznych uczestników związana była z ochroną środowiska, z ekologią, piosenką edukacyjną, uczącą jak dbać i chronić przyrodę. Wśród publiczności przybyłej na Konkurs Piosenki Ekologicznej dominowały dzieci oraz młodzież z 5 szkół z terenu gminy Przedbórz oraz sąsiednich szkół woj. świętokrzyskiego. Należy podkreślić, iż od kilkunastu lat w organizowanych przez Towarzystwo im. Marii Konopnickiej imprezach i konkursach związanych z ekologią wspiera nas finansowo Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Również tegoroczny Ogólnopolski Konkurs Piosenki Ekologicznej nie mógłby się odbyć, gdyby nie jego pomoc, za co bardzo serdecznie dziękujemy.

 

Zarząd Główny Towarzystwa
im. Marii Konopnickiej
w Warszawie

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Zuzowy w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie terenu przy budynku zaadaptowanym na pomieszczenia służące do wypoczynku i rekreacji w miejscowości Nosalewice w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie placu zabaw dla dzieci i młodzieży na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w miejscowości Góry Mokre”

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

 

 

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem