środa, październik 23, 2019
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

choinkaMiejska Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Przedborzu zaprosiła grupę przedszkolaków z Samorządowego Przedszkola Publicznego w Przedborzu, z wychowawczynią panią Wiesławą Poźniak i panią Zofią Kwiatkowską, na wspólne ubieranie choinki.

Spotkanie z przedszkolakami odbyło się w czwartek 17 grudnia 2009 r. dzieci przyniosły samodzielnie wykonane przepiękne ozdoby, które powiesiły na choince znajdującej się w czytelni przedborskiej biblioteki.

 

Również w Filii Bibliotecznej w Górach Mokrych dzieci i młodzież ubrała choinkę.
W trakcie spotkania w bibliotece, dzieci przygotowały ozdoby, które zostały powieszone na drzewku. Bajkę o Mikołaju przeczytała im pani Anna Hyska. Na koniec było wspólne śpiewanie kolęd przy gitarze.

Tekst: S.T.

 

Zdjęcia – Przedbórz

Zdjęcia – Góry Mokre

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Zuzowy w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie terenu przy budynku zaadaptowanym na pomieszczenia służące do wypoczynku i rekreacji w miejscowości Nosalewice w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie placu zabaw dla dzieci i młodzieży na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w miejscowości Góry Mokre”

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

 

 

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem