niedziela, maj 31, 2020
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

Obraz015mW środę 16 grudnia o godz. 10.30 w Miejskim Domu Kultury odbyło się przedstawienie teatru Kometa z Łodzi. Aktorzy wystąpili dla dzieci ze szkół podstawowych oraz zerówek z okolicznych miejscowości. Grupa teatralna przedstawiła na scenie 6 bajek z różnych stron świata: bajkę afrykańską „Dlaczego małpki nie budują sobie domu”, bajkę szwedzką „O raku nieboraku”, bajkę australijską „O sprytnym lisku”, bajkę włoską „O leniwej Kasi”, bajkę indonezyjską „O dowcipnym króliku” oraz bajkę argentyńską „O tajemniczym mieście Granduje”. Dzieci wraz z opiekunami wypełniły po brzegi salę Miejskiego Domu Kultury. Miłym akcentem na początek była nauka piosenki poprzedzającej każdą kolejną historię. Na potrzeby każdej opowieści aktorzy zmieniali scenografię oraz kostiumy. Ponadto dzieci żywo odpowiadały na pytania związane z daną bajką zadawane przez aktorów. Młodym widzom bardzo podobało się przedstawienie, o czym świadczyły żywe reakcje po zakończeniu widowiska.

Tekst: MDK

 

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

Transmisja obrad Rady Miejskiej

Rozkład jazdy autobusów

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

 

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Zuzowy w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie terenu przy budynku zaadaptowanym na pomieszczenia służące do wypoczynku i rekreacji w miejscowości Nosalewice w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie placu zabaw dla dzieci i młodzieży na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w miejscowości Góry Mokre”

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

 

 

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem