wtorek, styczeń 21, 2020
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

Urząd Miejski w Przedborzu stosownie do otrzymanego pisma z Nadleśnictwa Przedbórz informuje mieszkańców miasta i gminy, iż w związku z intensywnymi opadami śniegu i zalegającą grubą przemarzniętą warstwą okiści na gałęziach i drzewach, powstało znaczne zagrożenie bezpieczeństwa dla osób i różnego rodzaju sprzętu, znajdujących się pod lub w zasięgu ewentualnego obłamywania się gałęzi lub wywrotów.

W związku z powyższym prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności na obszarach leśnych i w strefach zagrożenia w miejscach występowania drzew.

 

Pismo z Nadleśnictwa Przedbórz

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

Transmisja obrad Rady Miejskiej

Rozkład jazdy autobusów

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

 

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Zuzowy w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie terenu przy budynku zaadaptowanym na pomieszczenia służące do wypoczynku i rekreacji w miejscowości Nosalewice w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie placu zabaw dla dzieci i młodzieży na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w miejscowości Góry Mokre”

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

 

 

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem