poniedziałek, styczeń 20, 2020
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

W dniu 4 maja br. obchodziliśmy  Międzynarodowy Dzień Strażaka. Wszystkim druhnom i druhom z miasta i gminy Przedbórz życzymy pomyślności w tej odpowiedzialnej służbie. Dziękujemy serdecznie za Wasz trud i poświęcenie.  Niech św. Florian, Wasz Patron, otacza Was płaszczem opieki i chroni przed niebezpieczeństwem. Życzymy, aby każdy wyjazd w celu ratowania życia i mienia mieszkańców kończył się dla Was szczęśliwym powrotem. Podziękowania i życzenia kierujemy również dla Waszych rodzin za wsparcie i pełne  zrozumienie Waszej działalności.

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

Transmisja obrad Rady Miejskiej

Rozkład jazdy autobusów

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

 

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Zuzowy w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie terenu przy budynku zaadaptowanym na pomieszczenia służące do wypoczynku i rekreacji w miejscowości Nosalewice w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie placu zabaw dla dzieci i młodzieży na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w miejscowości Góry Mokre”

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

 

 

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem