niedziela, maj 31, 2020
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

WOSP2010_8610 stycznia w niedzielę w Przedborzu odbyła się XVIII edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zbierano pieniądze na diagnostykę dzieci z chorobami onkologicznymi. Pięcioro wolontariuszy już od rana kwestowało na terenie Przedborza. W godzinach popołudniowych w MDK w Przedborzu odbyła się impreza artystyczna pod nazwą „Przystanek Przedbórz”. Symbolicznego przecięcia wstęgi, otwierającego „Przystanek Przedbórz” dokonali: Burmistrz Miasta Miłosz Naczyński, Dyrektor ZSP Renata Kozieł oraz Dyrektor MDK Małgorzata Błaszczyk. Koordynatorem WOŚP w Przedborzu był nauczyciel z ZSP Łukasz Czuryłło. Imprezę prowadzili Dagmara Malenda oraz Artur Liwiński.

Przed licznie zebraną publicznością wystąpiły przedszkolaki, zespół Drużyny Harcerskiej Żywioły, Magdalena Patek z ZSG w Przedborzu. Ponadto wystąpiła Przedborska Orkiestra Dęta wraz z Ewą Jeske, grupa taneczna Żaklinki oraz grupa flecistów. Dodatkową atrakcją był Maraton Filmowy Rock PRL 81-89, który odbywał się w sali kameralnej MDK. Gwiazdą imprezy był polsko-amerykańsko-szwedzki zespół The Henchmen. Na zakończenie odbyło się wystrzelenie sztucznych ogni, jako symbol tzw. światełka do nieba.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wolontariuszom, sponsorom, nauczycielom, rodzicom oraz wykonawcom za udział w imprezie.

Tekst: MDK

 

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

Transmisja obrad Rady Miejskiej

Rozkład jazdy autobusów

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

 

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Zuzowy w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie terenu przy budynku zaadaptowanym na pomieszczenia służące do wypoczynku i rekreacji w miejscowości Nosalewice w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie placu zabaw dla dzieci i młodzieży na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w miejscowości Góry Mokre”

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

 

 

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem