poniedziałek, styczeń 20, 2020
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

IMG_2043mW czwartek 7 stycznia w Bursie Szkolnej w Przedborzu odbyło się spotkanie noworoczno – opłatkowe Klubu Seniora. Organizacją spotkania z wielkim zaangażowaniem zajmowały się Panie z zarządu klubu: Halina Dolot, Barbara Konopka, Ewa Gładysz, Anna Czuryłło oraz Panowie - Jan Osicki i Andrzej Wtorek. Obok licznie przybyłych emerytów i rencistów w liczbie ok. 80 osób nie zabrakło zaproszonych gości, a wśród nich byli Burmistrz Miasta Przedborza Miłosz Naczyński, Sekretarz Miasta Wojciech Karbownik, Dyrektor Miejskiego Domu Kultury Małgorzata Błaszczyk, Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych Barbara Malenda oraz ks. Marcin Rębiś. Początek spotkania zaplanowano na godz. 15.00. Wszystkich gości serdecznie powitała przewodnicząca zarządu Klubu Seniora Anna Czuryłło. Ks. Marcin dokonał poświęcenia opłatka – symbolu zgody i pojednania, po czym wszyscy zebrani po kolei przekazywali swoje życzenia. Krótki program artystyczny przygotowała młodzież mieszkająca w Bursie. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali w prezencie ręcznie wykonane kartki świąteczne z życzeniami, bombki oraz aniołki do powieszenia na choince. Podczas spotkania wszyscy wspólnie śpiewali kolędy.

Tekst: MDK

 

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

Transmisja obrad Rady Miejskiej

Rozkład jazdy autobusów

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

 

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Zuzowy w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie terenu przy budynku zaadaptowanym na pomieszczenia służące do wypoczynku i rekreacji w miejscowości Nosalewice w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie placu zabaw dla dzieci i młodzieży na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w miejscowości Góry Mokre”

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

 

 

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem