poniedziałek, maj 25, 2020
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

17 września w Starostwie Powiatowym w Radomsku podpisano umowy w ramach programu „Fundusz Dróg Samorządowych”. Łączna wartość dofinansowania wynosi 15,3 mln zł, a wykonanych z jego udziałem modernizacji lokalnych dróg – 25,7 mln zł. Umowa podpisana przez starostę Beatę Pokorą, wicestarostę Jakuba Jędrzejczaka, skarbnika Jana Gustalika oraz wicewojewodę Karola Młynarczyka gwarantuje dofinansowanie planowanego remontu ponadkilometrowego odcinka drogi między Przedborzem a Piskorzeńcem. Z Funduszu Dróg Samorządowych pokryte zostanie 80 proc. kosztów inwestycji.
Droga z Przedborza do Piskorzeńca podczas ubiegłorocznego audytu została zakwalifikowana do kategorii dróg wymagających natychmiastowej modernizacji. Koszt przebudowy jej najgorszego 1150-metrowego odcinka (ok. 3 km od granic Przedborza) oszacowano na 690 478 zł. Dofinansowanie przyznane w wysokości 80 proc kosztów tej inwestycji wynosi 552 383 zł. Przebudowę zaplanowano na listopad 2019 r.
W planach jest remont nawierzchni drogi (o szer. 6 m.) oraz budowa utwardzonych poboczy, przebudowa skrzyżowania z drogą na Góry Mokre, a także wykonanie oznakowania poziomego i pionowego.
Na remont drogi gminnej do miejscowości Zuzowy i budowę drogi na ul. Słonecznej w Przedborzu Gmina Przedbórz otrzymała 80 proc. dofinansowania.

podpisano umowy w ramach programu „Fundusz Dróg Samorządowych”

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

Transmisja obrad Rady Miejskiej

Rozkład jazdy autobusów

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

 

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Zuzowy w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie terenu przy budynku zaadaptowanym na pomieszczenia służące do wypoczynku i rekreacji w miejscowości Nosalewice w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie placu zabaw dla dzieci i młodzieży na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w miejscowości Góry Mokre”

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

 

 

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem