wtorek, lipiec 07, 2020
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

Zapraszamy do zgłaszania się do udziału w XXVIII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki i Pieśni o Mojej Ojczyźnie Przedbórz 2019.

Festiwal odbędzie się w Miejskim Domu Kultury w Przedborzu, w dniu 14.12.2019 r. (sobota), od godz. 10:00.

Zgłoszenia należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie: do 11.12.2019 r., na adresm maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą tradycyjną na adres: Miejski Dom Kultury w Przedborzu, ul. Rynek 15, 97-570 Przedbórz, woj. łódzkie.

Więcej informacji na temat Festiwalu można uzyskać pod numerem telefonu MDK: (44) 781-25-15 , w godz. 9:00-16:00, informacji udziela Małgorzata Błaszczyk.

 

Wiecej informacji na stronie https://przedborz-turystyka.pl/zapraszamy-do-zglaszania-sie-do-udzialu-w-xxviii-0golnopolskim-festiwalu-piosenki-i-piesni-o-mojej-0jczyznie-przedborz-2019/

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

Transmisja obrad Rady Miejskiej

Rozkład jazdy autobusów

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

 

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Zuzowy w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie terenu przy budynku zaadaptowanym na pomieszczenia służące do wypoczynku i rekreacji w miejscowości Nosalewice w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie placu zabaw dla dzieci i młodzieży na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w miejscowości Góry Mokre”

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

 

 

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem