czwartek, listopad 14, 2019
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

Miejski Dom Kultury w Przedborzu zaprasza na III Wojewódzki Festiwal Piosenki Angielskiej, który odbędzie się 30 maja 2010 r. (niedziela) . W konkursie mogą brać udział  uczniowie szkół z terenu  województwa łódzkiego. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie wypełnionej karty zgłoszenia w terminie do 30 kwietnia 2010 r. na adres:

Miejski Dom Kultury

Rynek 15

97- 570  Przedbórz

Tel./fax (44) 781-25-15;

fax 781-21-80;

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Regulamin i karta zgłoszenia

 

UWAGA

JEŻELI MASZ JAKIEŚ ARCHAICZNE MATERIAŁY DO NAUCZANIA JĘZYKA ANGIELSKIEGO TYPU OKŁADKI PŁYT, WKŁADKI DO KASET, STARE GAZETKI, OPAKOWANIA TAŚM SZPULOWYCH – PRZYNIEŚ JE DO MDK W PRZEDBORZU

WSZYSTKIE REKWIZYTY WYKORZYSTAMY PODCZAS III WOJEWÓDZKIEGO FESTIWALU PIOSENKI ANGIELSKIEJ – 30 MAJA 2010 NA WYSTAWIE „JĘZYK ANGIELSKI W POLSKIEJ SZKOLE”

 

Apel

 

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Zuzowy w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie terenu przy budynku zaadaptowanym na pomieszczenia służące do wypoczynku i rekreacji w miejscowości Nosalewice w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie placu zabaw dla dzieci i młodzieży na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w miejscowości Góry Mokre”

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

 

 

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem