wtorek, czerwiec 02, 2020
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

Urząd Miejski w Przedborzu, Miejski Dom Kultury w Przedborzu i Towarzystwo im. M. Konopnickiej w Górach Mokrych zapraszają na XXXI Ogólnopolskie Spotkania z Poezją Marii Konopnickiej w setną rocznicę śmierci Marii Konopnickiej, które odbędą się 22-23 maja 2010 roku w Przedborzu i Górach Mokrych. Zgłoszenie do Konkursu odbywa się przez złożenie w terminie do 18 maja 2010 r. wypełnionej karty zgłoszenia na adres:

Miejski Dom Kultury

97- 570 Przedbórz

ul. Rynek 15

tel./ fax (44) 781-25-15 fax 781-21-80

e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Regulamin i karta zagłoszenia

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

Transmisja obrad Rady Miejskiej

Rozkład jazdy autobusów

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

 

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Zuzowy w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie terenu przy budynku zaadaptowanym na pomieszczenia służące do wypoczynku i rekreacji w miejscowości Nosalewice w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie placu zabaw dla dzieci i młodzieży na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w miejscowości Góry Mokre”

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

 

 

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem