czwartek, listopad 14, 2019
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

Obraz009W dniach 28 – 29 kwietnia w godzinach przedpołudniowych w Miejskim Domu Kultury odbyło się przedstawienie teatru Muza z Łodzi. Aktorzy wystąpili dla dzieci ze szkół podstawowych oraz zerówek z okolicznych miejscowości. Grupa teatralna przedstawiła na scenie bajkę pt. „Czarnoksiężnik z krainy Oz”. Dzieci wraz z opiekunami wypełniły po brzegi salę Miejskiego Domu Kultury. Każde z nich dostało przy wejściu czarodziejskie różdżki. Barwne dekoracje, stroje aktorów, jak również efekty świetlne wraz z muzyką zrobiły na małych widzach ogromne wrażenie. Dzieci bardzo żywo reagowały na to, co działo się na scenie, a nawet same wzbogaciły przedstawienie, robiąc m.in. szum wiatru, szum liści czy machając czarodziejskimi różdżkami. Dzięki przedstawionej bajce, w której wystąpiły Dorotka, Czarnoksiężnik z krainy Oz, strach na wróble, lew oraz tata dzieci poznały bardzo ważne przesłanie, a mianowicie, że w życiu najważniejsze jest serce, rozum oraz odwaga. Młodym widzom bardzo podobało się przedstawienie, o czym świadczyły żywe reakcje po zakończeniu widowiska.

Tekst: MDK

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Zuzowy w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie terenu przy budynku zaadaptowanym na pomieszczenia służące do wypoczynku i rekreacji w miejscowości Nosalewice w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie placu zabaw dla dzieci i młodzieży na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w miejscowości Góry Mokre”

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

 

 

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem