niedziela, wrzesień 15, 2019
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

Dnia 17.04.2010r. delegacja z Przedborza oddała hołd Parze Prezydenckiej w Pałacu Namiestnikowskim i byłemu Prezydentowi RP na uchodźstwie Ryszardowi Kaczorowskiemu oraz wzięła udział w uroczystościach żałobnych poświęconych ofiarom katastrofy rządowego samolotu Tu-154 pod Smoleńskiem, na którego pokładzie był prezydent RP Lech Kaczyński z Pierwszą Damą Marią Kaczyńską, a także wicemarszałkowie parlamentu, najważniejsi dowódcy Wojska Polskiego, posłowie, szefowie ważnych instytucji państwowych, biskupi, delegacje rodzin katyńskich.

 

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Zuzowy w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie terenu przy budynku zaadaptowanym na pomieszczenia służące do wypoczynku i rekreacji w miejscowości Nosalewice w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie placu zabaw dla dzieci i młodzieży na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w miejscowości Góry Mokre”

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

 

 

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem