środa, październik 23, 2019
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

IMG_1311mW dniu 31.08.2010r. Miejską Bibliotekę Publiczną im. Marii Konopnickiej w Przedborzu odwiedzili pensjonariusze Środowiskowego Domu Samopomocy w Gaju. Była to ich pierwsza wizyta, podczas której zwiedzili bibliotekę, dowiedzieli się jakie usługi oferuje swoim czytelnikom, jak zostać jej czytelnikiem i jakie książki zgromadziła.
Wychowankowie z ŚDS w Gaju przynieśli do biblioteki prezent - przepiękną, własnoręcznie zrobioną kompozycję kwiatową, która ozdobiła jedną z półek.
Tekst: S.T.

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Zuzowy w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie terenu przy budynku zaadaptowanym na pomieszczenia służące do wypoczynku i rekreacji w miejscowości Nosalewice w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie placu zabaw dla dzieci i młodzieży na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w miejscowości Góry Mokre”

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

 

 

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem