poniedziałek, maj 25, 2020
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

P8270093mW dniach 4-5 września 2010r. Gmina Przedbórz uczestniczyła w "VII Jarmarku Wojewódzkim” organizowanym przez Urząd Marszałkowski w Łodzi. Jest to impreza organizowana w ramach działań promujących Województwo Łódzkie. Wzdłuż ulicy Piotrkowskiej prezentowały się miasta, gminy oraz instytucje z całego województwa w domkach wystawienniczych oraz na stoiskach handlowych. Wśród nich prezentowała swoje walory również Gmina Przedbórz. Na naszym stoisku promocyjnym można było dowiedzieć się o historii Przedborza, atrakcjach turystycznych,  obejrzeć wystawę kafli a także  wiele innych ciekawostek.  Ponadto zwiedzający mogli skosztować regionalnej potrawy, którą jest kugiel z Przedborza – nasz rodzimy specjał, ale także spróbować miodu oraz „pajdy” chleba ze smalcem.
Tekst: E.K.

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

Transmisja obrad Rady Miejskiej

Rozkład jazdy autobusów

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

 

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Zuzowy w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie terenu przy budynku zaadaptowanym na pomieszczenia służące do wypoczynku i rekreacji w miejscowości Nosalewice w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie placu zabaw dla dzieci i młodzieży na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w miejscowości Góry Mokre”

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

 

 

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem