czwartek, luty 27, 2020
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

Miejski Dom Kultury w Przedborzu oraz Towarzystwo im. Marii Konopnickiej serdecznie zapraszają do udziału w XXXII edycji Ogólnopolskich Spotkań z Poezją M. Konopnickiej, które odbędą się w dn. 14 - 15 maja 2011 r. W załączeniu regulamin i karta zgłoszenia na konkurs. Konkurs jest imprezą cykliczną organizowaną w Przedborzu od wielu lat, poświęconą twórczości Poetki, która jest patronem stowarzyszenia, biblioteki oraz szkoły w naszej gminie. Zachęcamy uczniów do wzięcia udziału w tej imprezie. Warunki udziału znajdziecie w regulaminie oraz w MDK w Przedborzu tel. 44 781 25 15 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Organizatorzy

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

Transmisja obrad Rady Miejskiej

Rozkład jazdy autobusów

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

 

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Zuzowy w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie terenu przy budynku zaadaptowanym na pomieszczenia służące do wypoczynku i rekreacji w miejscowości Nosalewice w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie placu zabaw dla dzieci i młodzieży na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w miejscowości Góry Mokre”

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

 

 

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem