czwartek, luty 27, 2020
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

Informujemy, że w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Marii Konopnickiej w Przedborzu można oglądać wystawę poświęconą Papieżowi Janowi Pawłowi II. Wystawę składającą się ze zdjęć, książek i pamiątek pozyskanych od czytelników, przygotowano z okazji obchodów beatyfikacji Papieża, które rozpoczną się w dniu 1 maja 2011 r. w Rzymie.
Wystawę można oglądać do końca maja 2011 r. w godzinach pracy biblioteki. Biblioteka dziękuje wszystkim, którzy udostępnili materiały do wystawy.
Tekst: S.T.

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

Transmisja obrad Rady Miejskiej

Rozkład jazdy autobusów

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

 

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Zuzowy w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie terenu przy budynku zaadaptowanym na pomieszczenia służące do wypoczynku i rekreacji w miejscowości Nosalewice w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie placu zabaw dla dzieci i młodzieży na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w miejscowości Góry Mokre”

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

 

 

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem