środa, styczeń 22, 2020
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

IMG_2223mW dniu 07.04.2011r. Miejską Bibliotekę Publiczną im. Marii Konopnickiej w Przedborzu odwiedził, działający na terenie Przedborza, Klub Seniora.  Była to pierwsza wizyta przedborskich seniorów, podczas której nie tylko zwiedzili przedborską książnicę i zapoznali się z jej pracą „od środka”, ale również mieli okazję obejrzeć dwie wystawy znajdujące się w czytelni.
Wystawa „Najstarsza fotografia w rodzinie”, którą od jakiegoś czasu można było oglądać w bibliotece, przypadła do gustu Seniorów, z zainteresowaniem przeglądali znajdujące się na niej stare fotografie. Seniorzy jako pierwsi zobaczyli również wystawę poświęconą Papieżowi Janowi Pawłowi II, zorganizowaną specjalnie na uroczystości beatyfikacyjne, mające się odbyć w dniu 1 maja 2011r. w Rzymie.
Tekst: S.T.

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

Transmisja obrad Rady Miejskiej

Rozkład jazdy autobusów

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

 

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Zuzowy w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie terenu przy budynku zaadaptowanym na pomieszczenia służące do wypoczynku i rekreacji w miejscowości Nosalewice w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie placu zabaw dla dzieci i młodzieży na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w miejscowości Góry Mokre”

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

 

 

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem