poniedziałek, styczeń 20, 2020
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

P7060134mDnia 14.07.2011 r. gwałtowny, silny wiatr, towarzyszący wyładowaniom atmosferycznym nawiedził  naszą miejscowość, powodując dość znaczne straty. Uszkodzeniu uległ drzewostan na cmentarzu grzebalnym, w otoczeniu kościoła, targowicy miejskiej oraz przy drogach gminnych, powiatowych i wojewódzkich.
Do usuwania skutków popołudniowego huraganu zostały włączone siły Państwowej Straży Pożarnej w Radomsku, wspierane Ochotniczą Strażą Pożarną w Przedborzu oraz Zakładem Usług Komunalnych.
Na dzień dzisiejszy sytuacja jest opanowana, jednak pozostał jeszcze do uprzątnięcia cmentarz. O losach zabytkowej lipy znajdującej się na placu kościelnym, która dotkliwie ucierpiała podczas wczorajszej wichury, zadecyduje wojewódzki konserwator zabytków.
Tekst: K.K

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

Transmisja obrad Rady Miejskiej

Rozkład jazdy autobusów

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

 

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Zuzowy w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie terenu przy budynku zaadaptowanym na pomieszczenia służące do wypoczynku i rekreacji w miejscowości Nosalewice w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie placu zabaw dla dzieci i młodzieży na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w miejscowości Góry Mokre”

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

 

 

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem