Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w niezwykłym wydarzeniu sportowym – 4 Pory Sportu w Łódzkiem! To idealna okazja do sportowej rywalizacji i dobrej zabawy w gronie przyjaciół, rodziny lub znajomych z pracy.

Wystarczy zebrać drużynę składającą się z 6 osób (3 kobiet i 3 mężczyzn- brak kategorii wiekowych) i stanąć do rywalizacji na torze przeszkód podczas Turniejów Eliminacyjnych, które odbędą się w całym województwie łódzkim od marca do maja.

Zobacz filmik z toru bit.ly/4bmuN3m

Każdy z uczestników Turnieju Eliminacyjnego otrzyma: pamiątkowy medal, worek oraz numer startowy.

Najlepsze drużyny przejdą do finałów, gdzie czekają cztery emocjonujące etapy: lekkoatletyka, piłka nożna, koszykówka i siatkówka.

Zwycięzcy zgarną nagrody rzeczowe o wartości 8000 zł oraz wejściówki do Parku Rozrywki Mandoria!

W załączniku znajduje się plakat który można wydrukować lub opublikować na Facebooku lub na stronie www.

Zgłoś drużynę na stronie www.lodzkie.pl/4-pory-sportu

Udział w Turnieju Eliminacyjnym jest darmowy.

Najlepsza drużyna każdego Turnieju Eliminacyjnego otrzyma plecaki firmy CoolPack z gadżetami, oraz zestawy rakiet do badmintona.

Dla kibiców, rodzin i innych chętnych – mnóstwo darmowych atrakcji! 🎉

🏃‍♂️ Tor przeszkód – po zakończeniu rywalizacji drużynowej, szalejcie i bawcie się!

🎈 Balonowe zoo

🎨 Malowanie twarzy

🖋️ Tatuaże

🎨 Kącik plastyczny

🏀 Sportowe gry i zabawy pod okiem animatorów

🎯 Strzelnica laserowa

💨 Dmuchany wipe-out

🏰 Dmuchaniec

Do udziału w zawodach zaprasza Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.

Organizacja projektu we współpracy ze Stowarzyszeniem Rajsport Active.

Łódzka Kolej Aglomeracyjna dowiezie bezpłatnie na zawody.

Do zobaczenia na sportowych arenach!”

4 Pory Sportu w Łódzkiem!