czwartek, maj 28, 2020
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

Burmistrz Miasta Przedborza, Stowarzyszenie Ziemi Przedborskiej oraz Dyrekcja Zespołu Szkolno–Gimnazjalnego w Przedborzu serdecznie zapraszają na 21 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie sie w niedziele 13 stycznia 2013 roku. W tym roku Orkiestra  gra dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów. Wolontariusze Sztabu będą widoczni na ulicach Przedborza już od godziny 9.00. Publicznej zbiórce towarzyszyć będą występy artystyczne, które rozpoczną się od godziny 15.00 i potrwają do 21.00 w sali gimnastycznej w budynku Zespołu Szkolno–Gimnazalnego. Swoje umiejętności woklane zaprezentują lokalni wykonawcy: przedszkolaki, dzieci i młodzież szkolno–gimnazjalna, Klub Seniora oraz goście specjalni z Warszawy: INHALATORS i NOWY ŚWIAT.
Warto jest pomagać drugiemu, dlatego zachęcamy wszystkich do udziału w akcji.


Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

Transmisja obrad Rady Miejskiej

Rozkład jazdy autobusów

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

 

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Zuzowy w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie terenu przy budynku zaadaptowanym na pomieszczenia służące do wypoczynku i rekreacji w miejscowości Nosalewice w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie placu zabaw dla dzieci i młodzieży na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w miejscowości Góry Mokre”

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

 

 

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem