poniedziałek, styczeń 20, 2020
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

wosp1Tradycją lat ubiegłych gmina Przedbórz wzięła udział w kolejnym już Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku Orkiestra zagrała dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów. Wolontariusze sztabu prowadzili zbiórkę na terenie Przedborza, Gór Mokrych, Strzelec Małych, Bąkowej Góry i Wielgomłyn od godziny 9.00. Tak jak w ubiegłych latach zbiórce towarzyszyły występy artystyczne, które w tym roku odbyły się w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno – Gimnazjalnego w Przedborzu. Imprezę otworzył organizator Pan Łukasz Czuryłło wraz z Radnym Powiatowym a zarazem Prezesem Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Przedborskiej Panem Wojciechem Karbownikiem i Zastępcą Dyrektora Panią Jadwigą Balcerek. W programie imprezy nie zbrakło wielu atrakcji. Swoje wokalne umiejętności zaprezentowali lokalni wykonawcy: przedszkolaki, młodzież szkolno – gimnazjalna, Klub Seniora, zespół rockowy S.P.@.M. oraz zaproszeni goście specjalni NOWY ŚWIT i INHALATORS.
Podsumowując, pomimo niesprzyjających warunków, przedborski sztab podczas 21 Finału WOŚP zebrał 6141,56 zł, 13,22 euro, 52 ore, monetę z Olimpiady „Pekin 2008” oraz złoty pierścionek.

Tekst: E.K.

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

Transmisja obrad Rady Miejskiej

Rozkład jazdy autobusów

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

 

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Zuzowy w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie terenu przy budynku zaadaptowanym na pomieszczenia służące do wypoczynku i rekreacji w miejscowości Nosalewice w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie placu zabaw dla dzieci i młodzieży na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w miejscowości Góry Mokre”

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

 

 

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem