piątek, listopad 22, 2019
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

pttkW dniach 1-3 marca 2013 r. w sali posiedzeń Ratusza Miejskiego w Przedborzu Polskie Towarzystwo Turystyczno – Krajoznawcze Oddział w Żarnowie po raz czwarty organizowało szkolenie specjalistyczne dla członków PTTK z województwa łódzkiego, w którym brali udział m.in.: Przewodniczący Komisji Turystyki Pieszej Zarząd Główny w Warszawie Pan Stanisław Łuć, Dyrektor Centrum Fotografii Krajoznawczej Zarządu PTTK w Łodzi Pan Andrzej Danowski, Przewodniczący Komisji Ochrony Przyrody Zarządu Głównego w Warszawie Pan Andrzej Wąsikowski, Prezes Oddziału PTTK w Żarnowie Pan Włodzimierz Szafiński oraz Dyrektor Zespołu Szkolno – Gimnazjalnego w Przedborzu Pani Grażyna Strojkowska.

Szkolenie rozpoczęło się przywitaniem przybyłych gości przez Burmistrza Miasta Przedborza Pana Miłosza Naczyńskiego. Następnie Pan Burmistrz przybliżył uczestnikom szkolenia historię Przedborza oraz opowiedział o zabytkach, atrakcjach turystycznych oraz miejscach, które warto odwiedzić w Gminie Przedbórz. Prezes PTTK Oddział w Żarnowie podziękował Panu Burmistrzowi za gościnność, umożliwienie po raz już kolejny zorganizowanie w Przedborzu tego rodzaju spotkania członków PTTK oraz za wspieranie inicjatywy upowszechniania turystyki.

Szkolenie poprowadził Dyrektor Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Łódzkiego Pan Tomasz Koralewski.

 

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Zuzowy w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie terenu przy budynku zaadaptowanym na pomieszczenia służące do wypoczynku i rekreacji w miejscowości Nosalewice w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie placu zabaw dla dzieci i młodzieży na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w miejscowości Góry Mokre”

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

 

 

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem