czwartek, luty 27, 2020
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

054W dniach 28.02.2013r. i 01.03.2013r. odbył się drugi moduł szkoleń planowania rozwoju biblioteki,  przeprowadzony w ramach projektu „RozPRACUJ to z biblioteką” przez trenera z Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej (CAL) - Panią Ewę Jasińską, w którym wzięły udział dyrektorki i bibliotekarki Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Konopnickiej w Przedborzu, filii w Górach Mokrych oraz bibliotek w Gidlach i Gorzkowicach.
Podczas dwudniowych warsztatów, bibliotekarki wspólnie z partnerami, analizowały zasoby gminy i potencjał swojej biblioteki, zrobiły charakterystykę społeczności lokalnej i próbowały określić potrzeby mieszkańców.
Tekst: S.T.


Za zdjęcia dziękujemy Pani Halinie Mikuszewskiej - doradcy zawodowemu z MCK OHP w Przedborzu

 

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

Transmisja obrad Rady Miejskiej

Rozkład jazdy autobusów

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

 

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Zuzowy w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie terenu przy budynku zaadaptowanym na pomieszczenia służące do wypoczynku i rekreacji w miejscowości Nosalewice w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie placu zabaw dla dzieci i młodzieży na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w miejscowości Góry Mokre”

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

 

 

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem