środa, styczeń 22, 2020
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

Kontynuując rozpoczętą w 2010 roku inicjatywę popularyzacji i promocji firm, które osiągają najlepsze wyniki ekonomiczne i w szczególny sposób przyczyniają się do rozwoju przedsiębiorczości i lokalnej społeczności, Regionalna Izba Przemysłowo - Handlowa w Radomsku  już po raz czwarty organizuje  Radomszczański Konkurs Przedsiębiorczości.

Tegoroczna edycja Konkursu organizowana jest w kategoriach:
1. Firma Roku – bez względu na wielkość przedsiębiorstwa
2. Debiut Roku
3. Produkt Roku
Radomszczański Konkurs Przedsiębiorczości jest niepowtarzalną okazją do uhonorowania tych przedsiębiorców, których osiągnięcia mogą stanowić wzór  do naśladowania oraz promocji produktów i usług charakteryzujących się m.in. wysoką jakością, innowacyjnością i nowoczesną technologią.
Regulamin i dokumentacja konkursowa jest dostępna na stronach internetowych Regionalnej Izby Przemysłowo - Handlowej w Radomsku (www.riph.radomsko.pl).

Zapraszamy do udziału w Konkursie.

 

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

Transmisja obrad Rady Miejskiej

Rozkład jazdy autobusów

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

 

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Zuzowy w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie terenu przy budynku zaadaptowanym na pomieszczenia służące do wypoczynku i rekreacji w miejscowości Nosalewice w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie placu zabaw dla dzieci i młodzieży na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w miejscowości Góry Mokre”

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

 

 

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem