niedziela, wrzesień 15, 2019
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

01wsW dniu 28 marca br. w sali widowiskowej MDK odbył się Wieczór poetycki „Czas na słowo” poświęcony twórczości Wisławy Szymborskiej. Twórcami tego przedsięwzięcia była grupa teatralna „KURTYNA” prowadzona przez panią Wioletę Kowalską. Młodzi artyści, doskonale przygotowani, w bardzo ciekawy sposób zaprezentowali twórczość naszej polskiej laureatki Nagrody Nobla.

Uczestnikami wieczoru poetyckiego byli rodzice, nauczyciele, dyrektor ZS-G w Przedborzu – Grażyna Strojkowska, dyrektor ZP-S w Dobromierzu – Robert Dzierzgwa oraz mieszkańcy miasta i gminy Przedbórz. Na zakończenie dyrektor MDK Halina Mikuszewska podziękowała grupie teatralnej „KURTYNA” za wspaniale przygotowany występ oraz przybyłej publiczności za obecność oraz za zaangażowanie w rozwój kultury w Przedborzu.

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Zuzowy w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie terenu przy budynku zaadaptowanym na pomieszczenia służące do wypoczynku i rekreacji w miejscowości Nosalewice w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie placu zabaw dla dzieci i młodzieży na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w miejscowości Góry Mokre”

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

 

 

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem