Harmonogram odbioru odpadów komunalnych w Gminie Przedbórz na rok 2020
- Szczegóły
- Administrator
- Odsłony: 2209
Harmonogram na wrzesień, październik, listopad 2020 r.
Rejon 1
ul. Spacerowa, Konecka, Żarnowska, Cegielniana, Podzamcze, Mostowa, Szczęśliwa, Szkolna, Warszawska, Spółdzielcza, Pocztowa, Kielecka, Rynek, Stodolniana, Krakowska, Browarna, Cmentarna, Kościelna, Stroma, Prześcianki, Częstochowska, Kanałowa, Turystyczna, Młynarska, Ogrodowa, Wodna, Zachodnia.
Rejon 2
ul. Trytwa, Leśna, Sukiennicza, Piotrkowska, Majowa Góra, Lipowa, Majowa, M. Konopnickiej, Korycińska, Poprzeczna, Radomszczańska, Rzemieślnicza, S. Żeromskiego, Sportowa, Kazimierza Wielkiego, M. Wnuka, Krzywa, Wierzbowska, Stara, Wiśniowa, Brzozowa, Modrzewiowa, Kwiatowa, Nowa, Słoneczna, Klonowa.
Rejon 3
Budy Nosalewickie, Chałupy, Wymysłów, Faliszew, Gaj Zuzowski, Grobla, Józefów Stary, Ludwików, Miejskie Pola, Nosalewice, Przyłanki, Przylanki - Leśniczówka, Reczków Stary, Taras, Wola Przedborska, Wygwizdów, Zuzowy, Wierzchlas, Bysiów, Gustawów-Leśniczówka.
Rejon 4
Borowa, Brzostek, Gaj, Góry Mokre, Góry Suche, Kajetanów, Kaleń, Mojżeszów, Piskorzeniec, Policzka, Stara Wieś, Józefów, Wojciechów, Zagacie, Żeleźnica, Choiny, Piskorzyniec, Jabłonna, Wyrębiska.
Harmonogram 2020 r. - Rejon 1
ul. Spacerowa, Konecka, Żarnowska, Cegielniana, Podzamcze, Mostowa, Szczęśliwa, Szkolna, Warszawska, Spółdzielcza, Pocztowa, Kielecka, Rynek, Stodolniana, Krakowska, Browarna, Cmentarna, Kościelna, Stroma, Prześcianki, Częstochowska, Kanałowa, Turystyczna, Młynarska, Ogrodowa, Wodna, Zachodnia.
Harmonogram 2020 r. - Rejon 2
ul. Trytwa, Leśna, Sukiennicza, Piotrkowska, Majowa Góra, Lipowa, Majowa, M. Konopnickiej, Korycińska, Poprzeczna, Radomszczańska, Rzemieślnicza, S. Żeromskiego, Sportowa, Kazimierza Wielkiego, M. Wnuka, Krzywa, Wierzbowska, Stara, Wiśniowa, Brzozowa, Modrzewiowa, Kwiatowa, Nowa, Słoneczna, Klonowa.
Harmonogram 2020 r. - Rejon 3
Budy Nosalewickie, Chałupy, Wymysłów, Faliszew, Gaj Zuzowski, Grobla, Józefów Stary, Ludwików, Miejskie Pola, Nosalewice, Przyłanki, Przylanki - Leśniczówka, Reczków Stary, Taras, Wola Przedborska, Wygwizdów, Zuzowy, Wierzchlas, Bysiów, Gustawów-Leśniczówka.
Harmonogram 2020 r. - Rejon 4
Borowa, Brzostek, Gaj, Góry Mokre, Góry Suche, Kajetanów, Kaleń, Mojżeszów, Piskorzeniec, Policzka, Stara Wieś, Józefów, Wojciechów, Zagacie, Żeleźnica, Choiny, Piskorzyniec, Jabłonna, Wyrębiska.
Informacja dotycząca odbioru odpadów komunalnych w Gminie Przedbórz na rok 2020 w miesiącu styczniu
- Szczegóły
- Administrator
- Odsłony: 1600
Ostatecznie zatwierdzone harmonogramy odbioru odpadów komunalnych od stycznia do sierpnia 2020 wraz z ulotką informacyjną będą dostarczane sukcesywnie do mieszkańców Gminy Przedbórz przez firmę Paver Sp. z o.o. w miesiącu styczniu br.
Harmonogram 2020 Rejon 1 Gmina Przedbórz – Styczeń 2020
ul. Spacerowa, Konecka, Żarnowska, Cegielniana, Podzamcze, Mostowa, Szczęśliwa, Szkolna, Warszawska, Spółdzielcza, Pocztowa, Kielecka, Rynek, Stodolniana, Krakowska, Browarna, Cmentarna, Kościelna, Stroma, Prześcianki, Częstochowska, Kanałowa, Turystyczna, Młynarska, Ogrodowa, Wodna, Zachodnia
STYCZEŃ 2020 | RODZAJ ODPADÓW |
13,27 - poniedziałek | Odpady zmieszane |
14,28 - wtorek | Odpady segregowane |
31 - piątek | PSZOK – ul. Spacerowa 6 w Przedborzu |
20 - poniedziałek | Sprzęt elektroniczny, elektryczny, odpady wielkogabarytowe, opony samochodowe – zbiórka objazdowa |
Harmonogram 2020 Rejon 2 Gmina Przedbórz – Styczeń 2020
ul. Trytwa, Leśna, Sukiennicza, Piotrkowska, Majowa Góra, Lipowa, Majowa, M. Konopnickiej, Korycińska, Poprzeczna, Radomszczańska, Rzemieślnicza, S. Żeromskiego, Sportowa, Kazimierza Wielkiego, M. Wnuka, Krzywa, Wierzbowska, Stara, Wiśniowa, Brzozowa, Modrzewiowa, Kwiatowa, Nowa, Słoneczna, Klonowa
STYCZEŃ 2020 | RODZAJ ODPADÓW |
16,30 - czwartek | Odpady zmieszane |
15,29 - środa | Odpady segregowane |
31 - piątek | PSZOK – ul. Spacerowa 6 w Przedborzu |
21 - wtorek | Sprzęt elektroniczny, elektryczny, odpady wielkogabarytowe, opony samochodowe – zbiórka objazdowa |
Harmonogram 2020 Rejon 3 Gmina Przedbórz – Styczeń 2020
Budy Nosalewickie, Chałupy, Wymysłów, Faliszew, Gaj Zuzowski, Grobla, Józefów Stary, Ludwików, Miejskie Pola, Nosalewice, Przyłanki, Przyłanki-Lesniczówka, Reczków Stary, Taras, Wola Przedborska, Wygwizdów, Zuzowy, Wierzchlas, Bysiów, Gustawów- Leśniczówka
STYCZEŃ 2020 | RODZAJ ODPADÓW |
24 - piątek | Odpady zmieszane |
25 - sobota | Odpady segregowane |
25 - sobota | PSZOK – ul. Spacerowa 6 w Przedborzu |
21 - wtorek | Sprzęt elektroniczny, elektryczny, odpady wielkogabarytowe, opony samochodowe – zbiórka objazdowa |
Harmonogram 2020 Rejon 4 Gmina Przedbórz – Styczeń 2020
Borowa, Brzostek, Gaj, Góry Mokre, Góry Suche, Kajetanów, Kaleń, Mojżeszów, Piskorzeniec, Policzko, Stara Wieś, Józefów, Wojciechów, Zagacie, Żeleźnica, Choiny, Piskorzyniec, Jabłonna, Wyrębiska
STYCZEŃ 2020 | RODZAJ ODPADÓW |
22 - środa | Odpady zmieszane |
23 - czwartek | Odpady segregowane |
25 - sobota | PSZOK – Przy drodze do miejscowości Góry Suche |
20 - poniedziałek | Sprzęt elektroniczny, elektryczny, odpady wielkogabarytowe, opony samochodowe – zbiórka objazdowa |
Prosimy o wystawianie odpadów przed posesję do godz. 7.00 rano.
Zbiórka odpadów odbywa się w godz. 7.00 – 18.00.
Przypominamy o obowiązku segregacji odpadów komunalnych!
Odpady będzie odbierać firma PAVER Sp. z o.o., Kuzki 65, 29-100 Włoszczowa
Harmonogram odbioru odpadów komunalnych w Gminie Przedbórz na rok 2019
- Szczegóły
- Administrator
- Odsłony: 1802
Harmonogram 2019 r. - Rejon 1
ul. Spacerowa, Konecka, Żarnowska, Cegielniana, Podzamcze, Mostowa, Szczęśliwa, Szkolna, Warszawska, Spółdzielcza, Pocztowa, Kielecka, Rynek, Stodolniana, Krakowska, Browarna, Cmentarna, Kościelna, Stroma, Prześcianki, Częstochowska, Kanałowa, Turystyczna, Młynarska, Ogrodowa, Wodna, Zachodnia.
Harmonogram 2019 r. - Rejon 2
ul. Trytwa, Leśna, Sukiennicza, Piotrkowska, Majowa Góra, Lipowa, Majowa, M. Konopnickiej, Korycińska, Poprzeczna, Radomszczańska, Rzemieślnicza, S. Żeromskiego, Sportowa, Kazimierza Wielkiego, M. Wnuka, Krzywa, Wierzbowska, Stara, Wi śn iowa, Brzozowa, Modrzewiowa, Kwiatowa, Nowa, Słoneczna, Klonowa.
Harmonogram 2019 r. - Rejon 3
Budy Nosalewickie, Chałupy+ Wymysłów, Faliszew, Gaj Zuzowski, Grobla, Józefów Stary, Ludwików, Miejskie Pola, Nosalewice, Przyłanki, Przylanki - Leśniczówka, Reczków Stary, Taras, Wola Przedborska, Wygwizdów, Zuzowy, Wierzchlas, Bysiów, Gustawów-Leśniczówka.
Harmonogram 2019 r. - Rejon 4
Borowa, Brzostek, Gaj, Góry Mokre, Góry Suche, Kajetanów, Kaleń, Mojżeszów, Piskorzeniec, Policzka, Stara Wieś, Józefów, Wojciechów, Zagacie, Zeleźnica, Choiny, Piskorzyniec, Jabłonna, Wyrębiska.
Harmonogram odbioru odpadów komunalnych w Gminie Przedbórz na rok 2018
- Szczegóły
- Administrator
- Odsłony: 2311
Uwaga. Nowe harmonogramy odbioru odpadów od 1 stycznia 2017 roku
- Szczegóły
- Administrator
- Odsłony: 1941
Uwaga. Nowe harmonogramy odbioru odpadów od 1 czerwca 2016 roku
- Szczegóły
- Administrator
- Odsłony: 2007
Harmonogramy odbioru odpadów na 2016 rok
- Szczegóły
- Administrator
- Odsłony: 2105
PRZEDBÓRZ - Rejon I
Ulice: Spacerowa, Konecka, Żarnowska, Cegielniana, Podzamcze, Mostowa, Szczęśliwa, Szkolna, Warszawska, Spółdzielcza, Wodna (czytaj więcej)
PRZEDBÓRZ - Rejon II
Ulice: Pocztowa, Kielecka, Rynek, Zachodnia, Stodolniana, Krakowska, Browarna, Cmentarna, Kościelna, Stroma, Prześcianki (czytaj więcej)