Miejska Biblioteka Publiczna im. M. Konopnickiej w Przedborzu serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w warsztatach w ramach projektu "Aktywna Integracja w gminie Przedbórz".
Na warsztatach  wspólnie wypracowujemy pomysły na działania w Przedborzu, będzie można nauczyć się jak skutecznie działać, jak profesjonalnie prowadzić stowarzyszenie, a także  jak działać projektem.

Cykl warsztatów przeprowadzony będzie przez specjalistów z Centrum OPUS w Łodzi.
Zapewniamy materiały i wyżywienie podczas warsztatów.
Liczba miejsc jest ograniczona, formularze zgłoszeniowe można wypełniać i składać w siedzibie Biblioteki w Przedborzu, ul. Mostowa 29  do dnia 29 października 2008 r.
Wszelkie pytania prosimy kierować do koordynatora projektu pani Joanny Będkowskiej  telefon (044) 781-22-43 lub email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

up
Instytucja Pośrednicząca 2 stopnia

kapitalefsue

Projekt "Aktywna integracja w gminie Przedbórz" współfinansowany przez Unię Europejską  ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 7.3 Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki