Serdecznie zapraszamy do udziału w ostatnim z cyklu bezpłatnym webinarium pn. „Wypromuj swój projekt - obowiązki informacyjno-promocyjne Beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020”, które odbędzie się on-line we wtorek 15 listopada 2022 r. w godz. 10:00 – 11:00.

Organizatorem webinarium jest Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bełchatowie z udziałem przedstawicieli Departamentu Promocji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.

Celem webinarium jest zapoznanie z zagadnieniami dotyczącymi zasad promocji. Do skorzystania z webinarium zapraszamy beneficjentów realizujących projekty z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 oraz wszystkich zainteresowanych przedmiotową tematyką.

W przypadku chęci wzięcia udziału w webinarium, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na https://rpo.lodzkie.pl/szkolenia-pife/item/5632-webinarium-pn-wypromuj-swoj-projekt-obowiazki-informacyjno-promocyjne-beneficjentow-regionalnego-programu-operacyjnego-wojewodztwa-lodzkiego-na-lata-2014-2020 klikając przycisk „Weź udział”. 

Informujemy o możliwości zapewnienia tłumacza języka migowego podczas spotkania. Potrzebę taką wystarczy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym. 

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w webinarium decydować będzie kolejność zgłoszeń. Po dokonaniu rejestracji za pomocą formularza zgłoszeniowego zostanie wysłane potwierdzenie udziału w webinarium wraz z technicznymi informacjami na temat sposobu połączenia. W przypadku pytań prosimy o kontakt z pod nr tel. 44 633 34 63.

Bezpłatne webinarium pn. „Wypromuj swój projekt - obowiązki informacyjno-promocyjne Beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020”