sobota, grudzień 07, 2019
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

upMiejska Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Przedborzu serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na spotkanie inauguracyjne związane z projektem "Aktywna integracja w gminie Przedbórz", które odbędzie się 4 listopada 2008 roku o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Ratusza Miejskiego przy ul. Mostowej 29 w Przedborzu.

Realizatorem projektu jest Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Przedborzu. Projekt ma na celu zwiększenie integracji mieszkańców poprzez wypracowanie nowych kanałów komunikacji i wzajemnej współpracy.
W ramach projektu realizowane będą szkolenia, a także zaplanowana jest dwudniowa wizyta studyjna do miejscowości gdzie działają stowarzyszenia, a także ma duże zaangażowanie społeczne w kultywowaniu tradycji historycznych.
Więcej informacji o projekcie i szkoleniach można uzyskać:
tel. (044) 781-22-43; e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystkich zainteresowanych przepraszamy za zmianę daty spotkania.

 

up
Instytucja Pośrednicząca 2 stopnia

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Zuzowy w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie terenu przy budynku zaadaptowanym na pomieszczenia służące do wypoczynku i rekreacji w miejscowości Nosalewice w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie placu zabaw dla dzieci i młodzieży na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w miejscowości Góry Mokre”

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

 

 

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem