piątek, sierpień 23, 2019
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

P8280107m5 września 2010r. Gmina Przedbórz brała udział w Ogólnopolskich Dożynkach Jasnogórskich, które przyciągnęły około 30 tys. rolników. Delegacja z naszej gminy, w składzie: Burmistrz Miasta Przedborza, Sekretarz Miasta, Przewodniczący Rady Miejskiej w Przedborzu, sołtysi oraz radni, uczestniczyli w uroczystej mszy świętej. Podczas mszy świętej zostały poświęcone wieńce żniwne i bochenki chleba, przyniesione przed ołtarz przez delegacje rolników z różnych części kraju w tym również przez naszą gminę.
Tekst: E.K.

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem